علت-نچرخیدن-لباسشویی-بوش-چیست-راه-حل

علت نچرخیدن لباسشویی بوش چیست + راه حل

می 15, 2023

علت آب دادن یخچال بوش چیست؟ | نمایندگی تعمیرات بوش

می 28, 2023

ارورهای F34 ، F35 ، F36 لباسشویی بوش + علت و نحوه رفع آن

ارورهای-F34-،-F35-،-F36-لباسشویی-بوش-علت-و-نحوه-رفع-آن

ارورهای F34 ، F35 ، F36 لباسشویی بوش ، جزء رایج ترین ارورهای ماشین لباسشویی هستند که در این مقاله به بررسی علت این ارورها و راهکارهایی برای رفع آنها می پردازیم.

در گذشته یکی از مشکلات اساسی لباسشویی های قدیمی؛ این مورد بود که وقتی یک قطعه داخلی دستگاه دچار خرابی جزئی می شد، کابر تا زمانی که قطعه به طور کامل از کار بیفتد و عملکرد دستگاه متوقف شود، متوجه خرابی آن نمی شد. بنابراین فرد مجبور به پرداخت هزینه سنگینی برای تعویض قطعه و حتی خرید یک لباسشویی جدید بود. به همین دلیل برای حل این مشکل اساسی، لباسشویی های نسل جدید مجهز به سیستم عیب یابی خودکار شدند تا در صورت ایجاد کوچکترین خرابی، با نمایش ارور یا کد مخصوص بر روی مانیتور ماشین لباسشویی، کاربر را از وجود خرابی قطعه ای در دستگاه آگاه سازد تا سریعا برای تعمیر آن اقدام نماید.

سیستم عیب یابی خودکار لباسشویی بوش، از خسارت های جدی و هزینه های اضافی برای تعویض قطعات دستگاه جلوگیری کرده و بسیار موثر بوده است. اما شرط این تاثیر، دانستن معنی ارورهای لباسشویی بوش است. که در این مقاله به طور اختصاصی به بررسی ارورهای F34 ، F35 ، F36 لباسشویی بوش می پردازیم.

علت ارورهای F34 ، F35 ، F36 لباسشویی بوش چیست؟

زمانی که شما کدهای خطای F34 | E34 ، F35 | E35 ، F36 | E36 را بر روی نمایشگر لباسشویی مشاهده می کنید، این ارورها هشداریست در مورد وجود مشکلی در درب دستگاه.

مقالات مرتبط:  راهنمای شستن کتانی در لباسشویی

در صورت وجود مشکلات زیر شما با این کدهای اخطار بر روی ماشین لباسشویی مواجه می شوید:

 •         احتمالا میکروسوئیچ درب لباسشویی خراب است
 •         لاستیک دور درب دستگاه خراب است
 •         درب به طور کامل چفت و بسته نشده
 •         قفل درب خراب است

علت-ارورهای-F34-،-F35-،-F36-لباسشویی-بوش-چیست

چگونه ارورهای F34 ، F35 ، F36 لباسشویی بوش را برطرف کنیم؟

پس تا به اینجای مقاله دانستید که علت ارورهای F34 ، F35 ، F36 لباسشویی بوش، خرابی درب دستگاه است. برای رفع این کدهای خطا و حل مشکل خرابی درب لباسشویی مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 •         ابتدا از چفت شدن و کامل بسته شدن درب اطمینان حاصل کنید؛ اگر درب لباسشویی کامل بسته نمی شود احتمالا قفل درب یا زبانه قفل دچار شکستگی شده است که باید اقدام به تعویض آن نمایید.
 •         یکی دیگر از مشکلات درب لباسشویی، خرابی لاستیک دور درب است. اگر لاستیک دور درب درست در جای خود قرار نگرفته و در امده باشد و یا دچار پارگی شده باشد، درب لباسشویی بسته نمی شود. در این صورت لاستیک دور درب را تعویض نمایید.
 •         میکروسوئیچ درب لباسشویی ممکن است در اثر فرسودگی دچار نقص و خرابی شود و در این صورت نمی تواند متوجه ی باز و بسته شدن درب دستگاه شود. در صورت خرابی میکروسوئیچ، قطعه را تعویض نمایید.

هزینه‌ی تعویض میکروسوئیچ درب، لاستیک دور درب و قفل زبانه درب لباسشویی بوش

فاکتورهای مختلفی بر تعیین هزینه تعویض میکروسوئیچ، لاستیک دور درب و قفل زبانه تاثیر گذاراند؛ از جمله: مدل لباسشویی، نوع برند قطعه، اصل یا غیراصل یودن قطعه ، تعویض قطعات توسط کدام تعمیرگاه و….. به همین دلیل نمی توان قیمت دقیقی را بیان کرد. اما پیشنهاد ما به شما این است که برای تعویض قطعات لباسشویی بوش خود به نمایندگی های رسمی و مجاز این برند مراجعه نمایید. همچنین شما می توانید برای اطلاع از هزینه تعویض قطعات با شماره‌ی 22225007-021 نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش تماس بگیرید.

مقالات مرتبط:  تعمیر ماشین لباسشویی بوش با مشکل گردش آب قسمت اول

هزینه‌ی-تعویض-میکروسوئیچ-درب،-لاستیک-دور-درب-و-قفل-زبانه-درب-لباسشویی-بوش

مزایای استفاده از نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی بوش

درصورتی که برای تعمیر و تعویض قطعات لباسشویی، به نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش مراجعه کنید، از خدمات زیر بهره مند می شوید:

 •         انجام تمامی خدمات تعمیرات و تعویض قطعات در محل؛ بدون هزینه‌ی ایاب و ذهاب
 •         تمامی قطعات نمایندگی اصل و اورجینال و دارای کارت گارانتی 6 ماهه می باشد
 •         نظارت کامل بر فرآیند تعمیرات، توسط تعمیرکار مجموعه
 •         هزینه تعمیرات و تعویض قطعات طبق نرخ اتحادیه و ارزان تر از مراکز دیگر
 •         تمامی تکنسین های مجموعه دارای تخصص و 15 سال سابقه کاری
 •         ارائه خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات بوش به صورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل

سخن آخر

علت ارورهای F34 ، F35 ، F36 لباسشویی بوش و نحوه رفع آن را به طور کامل در این مقاله برای شما شرح داده ایم. دانستن معنی ارورهای لباسشویی، سبب می شود تا با تشخیص زود هنگام آن، هرچه سریع تر مشکل دستگاه را برطرف کنید و  از ایجاد آسیب های جدی و بشتر به لباسشویی جلوگیری نمایید.

Summary
ارورهای F34 ، F35 ، F36 لباسشویی بوش
Article Name
ارورهای F34 ، F35 ، F36 لباسشویی بوش
Description
ارورهای F34 ، F35 ، F36 لباسشویی بوش به علت خرابی لاستیک دورب درب دستگاه می باشد که باید سریعا اقدام به تعویض لاستیک و قفل زبانه ....
Author
Publisher Name
نمایندگی بوش
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *