تعمیر لباسشویی بوش

شرکت بوش برای هر چه راحت کردن کارهای خانه اولین سری ماشین لباسشویی خود را در سال 1958 تولید کرد و کار شستشوی لباس که با دست انجام می شد را بطور کلی متحول کرد. در سال های بعد روند روبه رشد شرکت بوش ادامه پیدا کرد و این شرکت هر چه بیشتر، لباس شویی خود را منطبق با تکنولوژی روز طراحی نمود. بخاطر استفاده از تکنولوژی روز، تعمیر لباسشویی بوش فقط توسط تعمیرکاران آموزش دیده باید صورت پذیرد تا موجب خسارت دیدن وسیله مورد نظر نشود.

در مواردی گزارش داده شده که در اثر تعمیر به دست تعمیرکاران ناشی، به طور کامل دستگاه از کار افتاده و فرد مجبور شده یک دستگاه جدید بخرد. پس شما نباید به هر کسی برای این کار اعتماد کنید.

ما به عنوان معتبرترین نمایندگی کمک می کنیم تا دستگاه شما توسط متخصص خبره و ماهر با دقت بالا و کیفیتی عالی عیب یابی و مشکل آن بر طرف شود. در این مجموعه، تعمیرکاران لباسشویی نه تنها دارای دانش و مهارت بالایی هستند، بلکه سابقه ای درخشان در این زمینه دارند. در صورتی که دستگاه شما خراب شده است، کافی است با شماره 22225007-021 تماس بگیرید.

 
 

نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی بوش

زمانی که ماشین لباس شویی شما دچار عیب و نقصی می شود و نمی تواند مانند روز اول کار کند، اولین سوالی که به ذهن شما خطور می کند این است که بهترین راه حل چیست تا مجددا دستگاه به حالت اول برگردد. بدون شک این دستگاه به دلیل استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها در ساختش از ریسک بالایی برخوردار است و در صورتی که به درستی عیب یابی نشود تا آخر با آن درگیر هستید و ممکن است دیگر دستگاه شما قابل استفاده نباشد.

بهترین کار تماس با یک نمایندگی مجاز است زیرا در زمان تعویض قطعه نگرانی بابت استفاده از قطعات نا مرغوب نخواهید داشت. در این مجموعه فقط قطعات یدکی اصلی مورد استفاده قرار می گیرد. بدون شک با بهره گیری از قطعات یدکی اصلی، دستگاه شما بعد از رفع مشکل مانند قبل کارکرد خواهد داشت.

علاوه بر این، تکنسین ها و تعمیرکاران ما با بهره گیری از دانش بالا و دانستن نقشه فنی آن، در کوتاه ترین زمان مشکل و عیب دستگاه شما را تشخیص داده و با تست کردن قطعات مختلف باعث طولانی شدن عیب یابی نمی شوند.

در نمایندگی ما، تمامی خدمات تعمیر و سرویس به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل و در محل شما انجام می شود. تلاش ما بر تعمیر به جای تعویض است و این کار را در کمترین زمان و هزینه ممکن انجام می دهیم.

تعمیر تخصصی لباسشویی بوش در تهران

آیا نیاز به تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی بوش خود دارید و نمی دانید با کجا تماس بگیرید؟ آیا فردی حرفه ای در زمینه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران سراغ ندارید؟

دیگر جای نگرانی نیست. با ما تماس بگیرید زیرا در هر ساعت از شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل تکنسین های ما به سرعت به محل شما اعزام می شوند و به صورت تخصصی و کاملا حرفه ای با استفاده از قطعات اورجینال ماشین لباسشویی بوش شما را تعمیر می کنند. فرستادن تکنسین ها و متخصصین با مهارت بالا شعار همیشگی ماست.

تکنسین های این مجموعه به صورت منظم و هر سه ماه یکبار دردوره های آموزشی داخل و خارج از ایران شرکت می کنند و بعد از پایان دوره آزمون می دهند تا سطح دانش و مهارت آن ها بررسی شود. بدون شک شما نمی توانید در هیچ مجموعه دیگری چنین افراد حرفه ای و کار بلدی را پیدا کنید. بنابراین، شما به راحتی می توانید به ما اعتماد کنید و کار خود را به ما بسپارید. پس، همین الان با شماره های مندرج در سایت که از نمایندگی رسمی بوش می باشد، تماس بگیرید تا به صورت تخصصی تعمیر دستگاه شما را در منزلتان انجام دهیم.

سرویس لباسشویی بوش

لباسشویی یکی از وسایل ضروری زندگی امروز است. اگر شما صاحب یک ماشین لباسشویی بوش هستید، ممکن است در هنگام استفاده از ماشین با خطاها و مشکلاتی مواجه شوید. قرار است شما را با مهم ترین ایرادات ماشین لباسشویی بوش آشنا کنیم:

ماشین لباسشویی روشن نمی شود؟ نخست از میزان برق مناسبی که برای روشن شدن ماشین لازم است، اطمینان حاصل کنید. برق مورد نیاز باید بین 230-205 ولت و جریان ۱۵ آمپر باشد.

البته روی این احتمالات هم کار کنید:

درب ماشین لباسشویی به طور کامل بسته نشده و میکروسوییچ درب خراب شده باشد

پریز برق داشته باشد

قطعی برق یا خراب بودن سیم یا پریز

درست بودن پارازیت گیر دستگاه

سالم بودن مجموعه کلید

سالم بودن برد یا موتور دستگاه

سایر عواملی که می توانند به ماشین لباسشویی آسیب برسانند:

ریختن لباس بیش از حد ظرفیت ماشین

خرابی بلبرینگ های موتور

یاتاقان های مخزن آسیب دیده باشند

خرابی تسمه یا دیگ

شُل بودن پیچ های ایمنی

گیر کردن جسم خارجی داخل پمپ تخلیه و یا دیگ لباسشویی

درگیری تسمه یا پولی با سیم های رابط

ماشین لباسشویی در زمان کار صدای غیر عادی می دهد؟ محتمل ترین علت از چهار پایه های ماشین لباسشویی می باشد که تراز نیستند و باید کاملاً روی زمین قرار داشته باشند.

ماشین لباسشویی تخلیه نمی کند و یا خشک کن صدا می دهد؟خرابی پمپ تخلیه و مسدود بودن مجرای آب، اجسام یا اشیایی در پمپ تخلیه گیر کردند، ماشین لباسشویی آب را گرم نمی کند؟، عدم تنظیم ترموستات، المنت خراب شده است، برد خراب است، سیم رابط تایمر به المنت قطع می باشد

از ماشین لباسشویی آب خارج می شود؟ممکن است شیلنگ هایی که در قسمت پشت ماشین لباسشویی قرار دارند، سوراخ یا شل شده باشند، مخزن سوراخ شده است، خرابی کاسه نمد ماشین لباسشویی، خرابی پمپ آبکشی، خرابی لاستیک دور درب که نیاز به تعویض دارد

بدنه ماشین لباسشویی برق دارد؟ اتصالی داشتن سیستم برق کشی ، اتصال اِرت دستگاه مشکل دارد

ماشین لباسشویی آبگیری می کند، اما کار نمی کند؟ خرابی سیستم هیدرواستات و یا قطع بودن سیم رابط هیدرواستات به موتور تایمر، خرابی موتور تایمر ، موتور اصلی خراب می باشد، تسمه خراب می باشد.

دکمه استارت در ماشین لباسشویی کار نمی کند؟ باز بودن درب ماشین لباسشویی باشد، هرز یا خرابی دکمه استارت ، خرابی میکروسوئیچ درب، ایراد در برد کنترل و یا برنامه ریز دستگاه

ماشین لباسشویی آبگیری نمی کند؟ بسته بودن شیر ورودی، در فیلتر ورودی آب پرز و آشغال گیر کرده است، خرابی هیدروستات دستگاه

ماشین لباسشویی بوش شما نمی چرخد؟ مشکل داشتن ماژول کنترل سرعت PCB در موتور، خرابی خازن موتور، عیب در موتور دستگاه

سوالات متداول درباره تعمیر لباسشویی بوش

هزینه تعمیر لباسشویی بوش چقدر است؟

هزینه تعمیر لباسشویی بوش به عوامل مختلفی مانند شدت خرابی و نوع خرابی بستگی دارد. تعمیرکار پس از تست و عیب یابی، هزینه تعمیر را به شما اعلام می کند و در صورت رضایت تعمیر انجام می شود. مطمئن باشید ما کمترین هزینه را به ازای تعمیر از شما می گیریم.

آیا کارت گارانتی به ازای تعمیر لباسشویی داده می شود؟

صد در صد به ازای تمامی خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم یک کارت ضمانت شش ماهه به شما تحویل می دهیم تا در صورت خرابی مجدد تعمیر لباسشویی شما به صورت رایگان انجام شود.

برای درخواست تعمیر لباسشویی باید چه کاری انجام دهیم؟

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز حتی روزهای تعطیل با 22225007-021 تماس بگیرید تا در کمتر از یک ساعت تعمیرکار به منزل شما بیاید.

چرا تعمیر لباسشویی بوش در این نمایندگی؟

ما دارای تعمیرکارانی با بیش از بیست سال سابقه در این زمینه هستیم. می توانیم به شما به صورت رایگان مشاوره بدهیم تا خودتان تعمیر را انجام دهید. در غیر این صورت، تعمیرکار حرفه ای سریعا به محل شما اعزام می شود و با کمترین هزینه بهترین تعمیر را انجام می دهد. در صورت نیاز به تعویض قطعه، ما از قطعات اورجینال استفاده می کنیم. علاوه بر این، دارای شعب متعدد در سراسر تهران هستیم.


قطعات قابل تعمیر دستگاه لباسشویی بوش

زمانی که لباسشویی شما خراب می شود امکان دارد که تعمیرکار بعد از عیب یابی و بررسی سیستم، تشخیص دهد که قطعه ای از دستگاه باید عوض شود. این مساله اصلا جای نگرانی ندارد زیرا در صورتی که قطعه فابریک جایگزین قطعه خراب شود، دستگاه از حالت اول خود نیز بهتر کار خواهد کرد. تنها موردی که باید حواستان باشد این است که حتما از قطعات اورجینال استفاده شود. استفاده از قطعه فیک نه تنها مشکل را برطرف نمی کند، بلکه امکان دارد آسیب شدیدتر و در نتیجه هزینه بیش تری را به دستگاه وارد کند.

در این مجموعه برای تعمير لباسشويي بوش تنها از قطعات اصلی استفاده می شود و شما می توانید به ما اعتماد کنید. در ضمن به ازای تمامی خدمات، یک کارت گارانتی 6 ماهه به شما می دهیم تا در صورت هر گونه مشکل، بر طرف کردن آن به صورت رایگان انجام شود. مهمترین قطعاتی که قابل تعمیر هستند عبارتند از:

شیر الکتریکی
موتور
آبکش
پمپ تخلیه
کاسه نمد
هیدروستات
‫0/5 ‫(0 نظر)
Summary
نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش
Title
نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش
Description

تعمیر لباسشویی بوش در نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی بوش با بیش از 20 سال سابقه اماده خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز تهران می باشد. شما می توانید تعمیرات لباسشویی بوش خود را به دست تعمیرکاران فوق حرفه ای این نمایندگی بسپارید.

30 دیدگاه ها

 1. samane گفت:

  سلام وقت شما بخیر لباسشویی بوش من سال پیش گرفتم اما تایمرش تازگی بهم ریخته ینی مثلا وقتی روی یه سعت تنظیمش میکنم بعد از اینکه نیم ساعت میگذره دوباره میره روی 45 دقیقه و کار میکنه . این رو هم بگم که کلید تنظیم تایمر هم بغلش داغ میکنه میشه لطفا منو راهنمایی کنین که علت بهم ریختن تایمر لباسشویی بوش چی هست؟

  • mehri mardani گفت:

   سلام دوست عزیز
   باید به تعمیر برد الکترونیکی لباسشویی بوش خود بپردازید.

 2. mona گفت:

  سلام و تشکربابت سایت خوبتون
  لباسشویی بوش من هنگام شستشو ارور F17 رو میده و بعدش قطع میشه میشه بگید که دلیل ارور f17 چی هست؟؟؟

  • mehri mardani گفت:

   سلام دوست عزیز
   دلیل خطای f17 در لباسشویی بوش بخاطر زمان زیاد برای تامین آب دستگاه می باشد. برای حل این مشکل باید بررسی کنید که شیلنگ ورودی آب خم نشده باشد و سپس چک نمایید که شیربرقی سالم باشد.

 3. سارا گفت:

  سلام لباسشویی بوش من 6کیلو و مدل WFO2462ME هست که تقریبا برای 13 سال پیش هست میخاستم دونم که بدون لباس تو هر مرحله چند لیتر اب میگیره ؟ممنون میشم که بگین در هر مرحله لباسشویی بوش چه مقدار آبگیری دارد؟

  • mehri mardani گفت:

   سلام دوست عزیز
   مقدار آبگیری لباسشویی بوش بدون لباس: اگر 5 کیلویی باشد 8 لیتر و اگر 7 کیلویی باشد 12 لیتر می باشد.

 4. ماندانا ترابی گفت:

  سلام. ماشین لباسشویی ما بعد از اینکه لباس ها را به طور کامل آبکشی کرد دوباره آب واردش میشه و باعث میشه لباس ها بوی بدی بگیره. باید چه کار کنیم؟؟؟؟ عیب از کدام قطعه ماشین است؟؟ از چندتا سرویسکار به صوررت تلفنی پرسیدم و گفتند باید از قطع کن استفاده کنید. ممنون میشم یه راهکار خوب بمن پیشنهاد بدید.

  • mehri mardani گفت:

   سلام کاربر عزیز. ببینید احتمالا مشکل از برد لباسشویی هست که باید حتما توسط سرویسکاری خبره بررسی شود. شما می توانید با شماره های مندرج در این سایت تماس بگیرید تا تکنسین های ما به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند. نمیدونم منظورشون از قطع کن چی بوده ولی در این مجموعه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش به صورت حرفه ای انجام می شود و با یکبار تعمیر دیگر نیازی به تعمیر نخواهید داشت.

 5. مریم علیدوستی گفت:

  سلام وقتتون بخیر. ماشين لباس شويي ما زمانی که روشن می شود بعد از بیست دقیقه کار باعث میشه فیوز بپره و برق کل ساختمون رو قطع می کنه. چه مشکلی پیدا کرده و اگر ایراد فنی داره باید برای حل این مشکل چه کاری انجام بدهیم؟؟؟

  • mehri mardani گفت:

   سلام دوست عزیز. طبق چیزی که شما توضیح دادید من حدس میزنم مشکل از هیتر لباس شویی باشد که یا سوخته یا آسیب دیده است. باید آن را تعویض کنید و یا اینکه از مدار خارج کنید. سعی کنید آبکشی لباس ها را با آب سرد انجام دهید. بهترین راهکار اینه که خودتون رو درگیر تعمیر نکنید و حتما با نمایندگی مرکزی تعمیرات لباسشویی بوش تماس بگیرید تا سریع سرویس کار به محل شما بیاید.

 6. سهیل آقایی گفت:

  سلام و عرض ادب خدمت بهترین تکنسین های تعمیرات لباسشویی بوش. ما چند وقت پیش ماشین لباسشویی مون مشکل پیدا کرده بود و به هر تعمیرکاری که گفتیم بیاد برای تعمیر نمیتونست مشکل رو حل کنه. در نهایت تعمیرکاری که از مجموعه شما اومد دستگاه ما رو درست کرد. خواستم تشکر کنم و خدا قوت بگم.

  • mehri mardani گفت:

   سلام. خواهش می کنم. هدف ما تنها جلب رضایت شماست. تعمیرکاران ما تلاش می کنند که بتوانند بهترین تعمیر و سرویس را برای شما انجام دهند. خیلی خوشحال هستیم که توانستیم رضایت شما دوست عزیز را جلب کنیم.

 7. فاطمه سربندی گفت:

  سلام. روزتون بخیر. ما یه ماشین لباسشویی بوش خریدیم و سالهاست داره کار میکنه. چند وقت پیش برد اون خراب شد. وارد این سایت شدم و مقاله تعمیر برد لباسشویی بوش رو که توسط یکی از تکنسین هاتون نوشته شده بود خوندم. دمتون گرم. عالی بود. تونستم خودم ماشین لباسشوییم رو دوباره راه بندازم.

  • mehri mardani گفت:

   سلام دوست عزیز. ممنون از این همه تعریف و تمجید. تمامی تلاش این مجموعه جلب رضایت شماست. خوشحالیم که تونستیم این کار را با موفقیت انجام بدهیم.

 8. فتانه داوری گفت:

  سلام. روزتون بخیر. من چند ساله ماشین لباسشویی بوش خریداری کردم. دیروز حواسم نبود پام خیلی محکم به درب لباسشویی خورد و دستگیرش شکسته شد. الان باز نمیشه و گیر کرده. چکار کنم؟؟ آیا می تونم دستگیره رو به تنهایی عوض کنم؟ دربش باز میشه؟؟

  • mehri mardani گفت:

   سلام دوست عزیز. بله می تونید زنگ بزنید مرکز فروش قطعات لباسشویی بوش و قطعه اصلی رو سفارش بدهید. اصولا با نصب رایگان هست و تعمیرکار به منزل شما می آید و کار تعویض دستگیره را انجام می دهد.

 9. سمیرا آقادادی گفت:

  سلام. حدود 4 ماهه لباسشویی بوش مدل wf0226str خریدم. می خوام کاری کنم که زود خراب نشه. میشه راهنماییم کنید که زمانی که می خوام لباس ها را برای شست و شو داخلش بندازم در چه حالت و برنامه ای قرار بدهم که بهترین شست و شو رو انجام بده؟ تنظیمات دور موتور به چه صورتی باشه؟؟

  • mehri mardani گفت:

   سلام خدمت شما. دوست عزیز با توجه به جنس لباسی که می خواهید داخل ماشین لباسشویی بندازید، نوع برنامه نیز متفاوت خواهد بود. مثلا برنامه شست و شوی لباس های نخی و لباس های پشمی با یکدیگر فرق دارند. برای اینکه ببنید از کدام برنامه ماشین لباسشویی بوش استفاده کنید دفتچه راهنمای لباسشویی را مطالعه بفرمایید.

 10. تاده موستوفی گفت:

  سلام و عرض ادب. حدود چهار سال هست که لباسشویی بوش خریدم و کارش رو به درستی انجام میداده. الان یه مدتیه که لباس ها رو که برای شست و شو داخلش میندازم آبکشی نمیکنه. یعنی آبی وارد ماشین نمیشه که بخواد عملیات آبکشی رو انجام بدهد. باید چه کار کنم؟؟؟ میتونید راهکاری بهم پیشنهاد بدهید که خودم تعمیرش کنم؟؟ اگه هم که نیاز به تعمیرکار داره که بهم بگید تا به تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بوش تماس بگیرم. فقط خواهشا خیلی زود پاسخ بدید.

  • mehri mardani گفت:

   سلام خدمت شما. خودتون که نمی تونید لباسشویی رو تعمیر کنید و حتما باید تعمیرکار بیاد و دستگاه رو از نزدیک بررسی کنه تا عیب و مشکلش رو به درستی تشخیص بدهد. پس با 22225007-021 تماس بگیرید تا خیلی سریع سرویس کار ماشین لباسشویی بوش به منزل شما اعزام کنیم. در صورتی که خودتان دست به کار شوید امکان دارد اوضاع بدتر شود.

 11. قاسم آقاخانی گفت:

  درود بر شما. راهنمایی و کمک می خواستم. الان حدود دو ساله که دارم از ماشین لباسشویی بوش استفاده می کنم و خوب هم کار می کرده. حدودا چند ماهه که تا لباس ها رو می خواد بشوره یه صدای خیلی بد و لرزشی داره که انگار داره زلزله میاد. چند وقت پیش زنگ زدم یه تعمیرکار اومد خوب شد ولی دوباره همون مشکل قبلی رو پیدا کرد. اگه میشه بگید چیکار کنم؟ نمی خوام دوباره تعمیرکار بیاد و یه هزینه ای بدم برای تعمیر اما درست نشه. اگه قراره هزینه بابت تعمیر داده بشه یکبار بدم اما برای همیشه این مشکل حل بشه.

  • mehri mardani گفت:

   سلام خدمت شما دوست عزیز. شما باید کارت گارانتی ماشین لباسشویی خود را چک کنید. اگر دارای تاریخ است با تلفن های مندرج در آن تماس بگیرید و مشکل را بگویید تا سریعا برای سرویس ماشین لباسشویی شما اقدام کنند. اگر تاریخ ندارد و نیاز به راهنمایی دارید با شماره 22225007-021 تماس گیرید و شرایط را به طور کامل توضیح دهید تا به درستی شما را راهنمایی کنند.

 12. روشا عباسی گفت:

  سلام. وقتتون بخیر. ممنون از سایتتون و مطالب مفیدی که به اشتراک می گذارید. من ماشین لباسشویی بوش دارم و الان حدود 4 سال هست که دارم از اون استفاده می کنم. الان یه مدتیه که احساس می کنم لباس ها به خصوص لباس های نخی رو مثل قبل تمیز نمیشوره و لباس ها هنوز بو می دهد. نمیدونم الان چه کار کنم و ایراد کار از کجاست. این امکان وجود دارد که سرویس کار لباسشویی بوش رو برای من بفرستید. نمیدونم روال کاری در تعمیرگاه شما به چه صورتی است، تعمیرکار رو به منزل می فرستید یا اینکه باید ماشین لباسشویی رو به تعمیرگاه بیاریم. ممنون میشم منو راهنمایی کنید. فقط خواهشا زود جواب منو بدید نگرانم که ماشین آسیب ببینه و خراب بشه.

  • mehri mardani گفت:

   سلام. شما لطف دارید خانم عباسی. ببینید روال کار در این نمایندگی به این صورت است که شما با 22225007-021 تماس میگیرید و مشکل ماشین لباسشویی را به کارشناسان ما اعلام می کنید. کارشناس با توجه به خرابی که دستگاه شما دارد، بهترین تعمیرکار در این زمینه را به منزل شما اعزام می کند. مهم ترین مزیتی که این نمایندگی دارد این است که اصلا نیازی به جابه جایی دستگاه تان به تعمیرگاه نیست.

 13. شمیم پاکدل گفت:

  سلام. یه سوال داشتم. خواهشا زود جواب بدهید. ماشین لباسشویی بوش ما بعد از 2 سال کار کردن باهاش قفل درب آن سوخت و به تعمیرکار گفتیم اومد دیدش. گفت هم قفل درب سوخته و هم ترایاک و تریستور آن معیوب شده است. به تشخیص تعمیرکار این قطعات تعویض شدند. اما دوباره بعد از مدتی ارور باز بودن درب یخچال بر روی صفحه نمایشگر نشان داده شد. از چندتا تعمیرکار پرسیدم گفتند باید برد عوض بشه. من کلا موندم چیکار کنم که دوباره مشکلی براش پیش نیاد. آیا با عوض کردن برد مشکل حل میشه؟؟ بهترین کاری که میتونم توی این شرایط انجام بدم چیه؟

  • mehri mardani گفت:

   سلام دوست عزیز. ببینید این مشکلی که شما میگید جدی هست و باید هرچه سریع تر برای حل آن اقدام کنید. با یه پیام نمیشه مشکل رو حل کرد. نظر ما اینه که اگر ماشین را از نمایندگی رسمی برند بوش خریداری کردید، نزدیک ترین نمایندگی به محل خود را پیدا کنید تا یه تعمیرکار کاربلد باید اونو ببینه. در صورتی که نیاز به تعویض برد باشه یه برد اورجینال روی دستگاه شما می گذارند و دیگه جای نگرانی نیست. اما اگر تعمیرکار که مال نمایندگی نیست بگید تضمینی توی کار نیست.

 14. شقایق حاتمی گفت:

  سلام. ممنون از سایت خوبتون و پیگیری کارشناسان. ما حدود سه ماهه که ماشین لباسشویی برند بوش رو خریدیم. قبل از خرید خیلی در این باره تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که بهترین برند برای خرید این دستگاه برند بوش است. اما الان یه سری مشکلات باهاش پیدا کردم. یکی اینکه خیلی خوب آبکشی انجام نمی دهد و فکر می کنم برای کم کردن مصرف آب هست. من قبلا ماشین لباسشویی سامسونگ داشتم و خیلی خوب آبکشی می کرد. حتی یه آپشن داشت که می تونستیم آبکشی اضافه انجام بده. مشکل دومی که دارم اینه که پودر که زیاد میریزم لکه های سفیدی روی لباس ایجاد میشه و اصلا نمیشه لباسو پوشید. ممنون میشم راهنماییم کنید که چه کاری انجام بدم بهتره.

  • mehri mardani گفت:

   درود بر شما. دوست عزیز اگر دارای کارت گارانتی هستید که خیلی راحت می تونید به نمایندگی ماشین لباسشویی بوش تماس بگیرید و بخواهید برای سرویس بیاند. اصلا خودتون کاری روی دستگاه انجام ندهید و اجازه بدهید تعمیرکار وارد کار بشه. مورد بعدی که باید بگیم اینه که شاید شما آشنایی کامل با تمام برنامه های ماشین ندارید و باید دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی رو کام بخونید. قطعا برنامه ای داره که آبکشی اضافی انجام بده. می تونید لباسشویی رو روی برنامه لباس های حساس قرار بدهید تا خیلی تمیز تر لباس ها رو بشوره و آبکشی کنه. زیاد ریختن پودر داخل ماشین درست نیست چون نه تنها آسیب به لباسشویی میزنه بلکه ماشین رو هم خراب می کنه.

 15. شهاب گفت:

  واقعا کارتون عالیه خدمات عالی سریع و پرسنل مجرب
  مرسی از نمایندگی بوش که اینقدر تعهد دارین به کارتون

 16. لیلا گفت:

  با تشکر از راهنمایی های مفید و کارآمدتون.

تعمیرات لوازم خانگی بوش