علت گرم شدن یخچال بوش

مهمترین دلایل گرم شدن یخچال بوش و راهکارهای رفع آن

اکتبر 18, 2020
تعمیر یخچال بوش جنوب تهران

تعمیر یخچال بوش جنوب تهران

اکتبر 30, 2020

تعمیر یخچال بوش شمال تهران

تعمیر یخچال بوش شمال تهران

تعمیر یخچال بوش شمال تهران

تعمیر یخچال بوش شمال تهران یکی از درخواست هایی بود که روزانه افراد زیادی تماس می گرفتند و تقاضای آن را داشتند. به همین دلیل، شرکت بوش تصمیم گرفت نمایندگی خود را در شمال تهران دایر کند تا افراد ساکن در این منطقه دیگر دغدغه ای بابت تعمیر نداشته باشند. این کار با استقبال خوبی از مردم روبه رو شد و رضایت آن ها رو دو چندان کرد. اگر شما هم نیاز به نمایندگی تعمیر یخچال بوش در شمال تهران دارید می توانید همین امروز با ما تماس بگیرید.

روال کار به این صورت است که شما مشکل دستگاه خود را به تکنسین ما اعلام می کنید و در صورتی که مشکل جزئی باشد، با یک سری اقدام خودتان آن را بر طرف می کنید. در غیر این صورت، تعمیرکار در کمتر از یک ساعت به محل شما اعزام می شود. پس از تست و عیب یابی دقیق یخچال، اقدامات تعمیر شروع می شود و پس از اتمام کار یک کارت گارانتی و فاکتور حساب به شما تحویل داده می شود. با کارت گارانتی شما می توانید طی 6 ماه اگر یخچال تان مجددا مشکل پیدا کرد با نمایندگی تماس بگیرید تا اینبار به صورت رایگان تعمیر برای شما انجام شود.

علاوه بر این ها، نمایندگی شمال تهران تلاش کرده بهترین خدمات را با هزینه ای مناسب برای شما انجام دهد. تعمیرکاران در این مجموعه دارای سطح بالایی از دانش و مهارت هستند و شما با خیال راحت می توانید تعمیرات خود را به ما بسپارید. اگر نیاز به تعمیرکار یخچال بوش شمال تهران دارید ابتدا جدول زیرا چک کنید که آیا محل سکونت شما در جدول زیر درج شده است. اگر نبود می توانید به سایر نمایندگی های ما تماس بگیرید.

شماره نمایندگی تعمیر یخچال بوش شمال تهران: 22225007-021

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال بوش شمال تهران

تجریشپارک وی
الهیهقلهک
مقدس اردبیلی جردن
پاسداراندروسی
زعفرانیهمحلاتی
فرشته هروی
قیطریهکامرانیه
اختیاریهدیباجی
لویزاننیاوران
آجودانیهمنظریه
جمشیدیهازگل
ارتشولنجک
اندرزگوجماران
چیذردربند
اقدسیهبلوار کاوه
میردامادزرگنده
هرویشریعتی
پل رومیظفر
خیابان ولیعصرمقدس اردبیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *