تعمیر ماشین لباسشویی با مشکل ورود آب

تعمیر ماشین لباسشویی که آب وارد آن نمی شود

جولای 5, 2020
تعمیر لباسشویی بوش شمال تهران

تعمیر لباسشویی بوش شمال تهران

آگوست 31, 2020

تعمیر لباسشویی بوش غرب تهران

تعمیر لباسشویی بوش غرب تهران

تعمیر لباسشویی بوش غرب تهران

اگر لباسشویی برند بوش شما خراب شده است و ساکن غرب تهران هستید نگرانی ندارد. بهترین کار تماس با نزدیک ترین نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران به منزل شماست. حتما از خود می پرسید مگر در این بخش هم نمایندگی رسمی وجود دارد؟ خبر خوشی که باید به شما بدهیم این است که بله.

برند بوش تلاش خود را کرده تا طی چندین سال فعالیت خود در زمینه تولید و ساخت لباسشویی بتواند تمامی مناطق تهران را تحت پوشش خود قرار دهد. به ویژه غرب تهران که دارای جمعیت زیادی است و تعداد متقاضی آن بسیار بالاست. جدول زیرا را مطالعه بفرمایید و در صورت هرگونه سوال با تکنسین های این مجموعه تماس بگیرید.

می توانید در اینجا لیست تمامی مناطق تحت پوشش در این بخش را ببینید. ما سعی کردیم تمامی این مناطق را در قالب یک جدول به همراه شماره تلفن بیاوریم تا مشکلی در این زمینه نداشته باشید.

مناطق تحت پوشش تعمیر لباسشویی بوش غرب تهران

مرزدارانصادقیه
کوی نصرجلال آل احمد
اکباتانآپادانا
پونکچهار دیواری
اشرفی اصفهانیبلوار ابوذر
باغ فیضهمت غرب
جنت آباد جنوبیجنت آباد شمالی
کاشانیپونک
بلوار فردوس غربسعادت آباد
کوی فرازعلامه
شهرآراشهر زیبا
شهرک نفتخلیج فارس
دریاچه چیتگرالمپیک
شهرک راه آهنسیمین بولیوار
کنبلوار کوهسار
ستاری شهران
باکریتوحید
ستارخانباقرخان
خیابان آزادیبلوار فردوس شرق
فرحزادشیخ فضل ا... نوری
سردار جنگلطرشت

نحوه تماس با تعمیرگاه لباسشویی در غرب تهران

در صورتی که برای ماشین لباسشویی شما مشکلی پیش آمده و در غرب تهران زندگی می کنید می توانید برای تعمیر و عیب یابی دستگاه خود اقدامات زیر را انجام دهید:

- با شماره 22225007-021 تماس بگیرید و مشکل دستگاه خود را تعمیرکاران ما اعلام کنید.

- در صورتی که مشکل دستگاه شما توسط خودتان قابل حل باشد تعمیرکاران شما را راهنمایی می کنند تا ماشین لباسشویی را تعمیر کنید. در غیر این صورت درخواست شما ثبت می شود.

- پس از ثبت درخواست در لیست انتظار میمانید و در کمتر از یک ساعت تعمیرکاران مشغول به کار در غرب سریع به منزل شما می آیند.

- تعمیرکار دستگاه شما را با دقت تست و عیب یابی می کند و هزینه تعمیر را به شما اعلام می کند. توجه کنید که هیچ هزینه ای بابت ایاب و ذهاب از شما گرفته نمی شود. زیرا شما با نمایندگی رسمی غرب تهران تماس گرفتید و نزدیک ترین تعمیرکار به محل سکونت شما اعزام شده است.

- اگر از هزینه تعمیر راضی باشید تکنسین این کار را برای شما با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه انجام می دهد.

- حدودا چند روز بعد از تعمیر با شما تماس می گیریم تا ببینیم آیا از تعمیر راضی بودید یا خیر. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهادی سریعا پیگیری می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *