نمایندگی تعمیرات بوش

10 خط ویژه تلفن های شبانه روزی

تعمیر کولر گازی بوش

نمایندگی تعمیر کولر گازی بوش​

تعمیر کولر گازی بوش

کولر گازی های برند بوش از جمله لوازم برقی مهم این برند محسوب می شوند زیرا دارای طرفداران زیادی است و چه در هوای سرد و چه در هوای گرم، کاربرد ویژه ای در خانه ها دارند. اما هر اسپیلیتی با گذشت زمان ممکن است با مشکل مواجه شده و عملکرد طبیعی آن با اختلال مواجه بشود. در چنین شرایطی نیاز به تعمیر کولر گازی بوش پیدا می کنید تا بتوانید دوباره از دستگاه خود استفاده کنید. جای هیچ نگرانی نیست، فقط باید کار را به کاردان بسپارید.

حتما از خود می پرسید باید چه کاری را انجام دهید. خیلی ساده است! شما باید حتما با یک تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید و مشکل خود را با آن ها در میان گذارید. در غیر این صورت، ممکن است به دلیل تعمیر اشتباه و یا نادیده گرفتن نقص اسپیلت، آسیب های جدی را به دستگاه خود وارد کنید. گاهی آسیب به قدری جدی می شود که شما دیگر نمی توانید از دستگاه خود استفاده کنید و مجبور می شوید یک دستگاه جدید بخرید. خب چرا کاری می کنید که هم وقت و هم پول خود را هدر بدهید.

ما به عنوان بهترین تعمیرگاه مرکزی کولر گازی بوش، 24 ساعته حاضریم تا به شما مشاوره رایگان بدهیم و در صورت لزوم، تعمیرکار حرفه ای اسپلیت بوش را به محل شما اعزام کنیم. تعمیرکاران ما علاوه بر داشتن دانش و اطلاعات درباره ساختار و اجزای کولر گازی، بیش از 20 سال سابقه و مهارت بالا نیز دارند. پس جای هیچ نگرانی نیست، تعمیر را به ما بسپارید.

تعمیرگاه و نمایندگی تعمیرات کولر گازی بوش

ممکن است اسپلیت بوش شما خراب شده باشد و به دنبال یک تعمیرکار کاربلد هستید تا بتواند دستگاه شما را یک بار برای همیشه تعمیر کند. توجه کنید که شناخت علت اصلی ایرادات و عیب های ریشه ای دستگاه شما، کار افراد ناوارد و بی تجربه نیست. از این رو در هنگام مواجهه با هر مشکلی بهترین و حرفه ای ترین راه حل، مراجعه به تعمیرگاه مرکزی کولر گازی بوش است. چرا که بهترین، مناسب ترین و اقتصادی ترین روش را به شما معرفی خواهند کرد.

اگر به نمایندگی تعمیرات اسپیلت مراجعه نکنید ممکن است تعمیرکار به دلیل کسب سود بیش تر، به شما تعویض قطعات را پیشنهاد دهد. در صورتی که بدون تعویض قطعه هم، مشکل کولر گازی را می توانستید برطرف کنید. بدون شک اعتماد به هرکسی برای تعمیر صحیح نیست. به ویژه کولرگازی های بوش که به دلیل به کار بردن به روز ترین تکنولوؤی ها در ساختارشان، نیاز به دقت، دانش و تجربه زیاد برای تعمیر دارند.

ما به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات اسپلیت بوش می توانیم به شما کمک کنیم تا با بالاترین دقت و بهترین کیفیت تعمیر دستگاه خود را انجام دهید. تعمیرکاران ما با داشتن دانش و مهارتی بالا می توانند دستگاه شما را به درستی عیب یابی کنند و بهترین راه حل را به شما ارائه دهند. فرقی نمی کند اسپیلیت شما چه مدلی است؛ ما تعمیر انواع مدل های اسپلیت را به صورت تخصصی و در محل زندگی تان در کم تر از یک ساعت با مقرون به صرفه ترین هزینه انجام خواهیم داد. با مجموعه ما دیگر نگران تعمیر خود نباشید.

تعمیر کولر گازی بوش

تعمیر کولر گازی بوش در تهران

آیا نیاز به تعمیر کولر گازی بوش در تهران دارید و مسافت شما دور است؟ آیا از تماس با تعمیرکاران زیاد و نپذیرفتن تعمیر کولر گازی تان خسته شده اید؟ آیا به دنبال تعمیر کولر گازی بوش شمال تهران هستید؟ آیا نیاز به تعمیر کولر گازی بوش جنوب تهران دارید؟ آیا به دنبال تعمیر کولر گازی بوش شرق تهران هستید؟ آیا نیاز به تعمیر کولر گازی بوش غرب تهران دارید؟

نگران نباشید! فقط کافی است با ما تماس بگیرید زیرا دارای شعب گوناگونی در تهران هستیم. فرقی نمی کند در کجای تهران هستید؛ تعمیرکار کولر گازی بوش خیلی سریع به منزل شما در کمتر از یک ساعت فرستاده می شود. ما به عنوان معتبرترین نمایندگی در زمینه تعمیر کولر گازی بوش دارای شعبه های گوناگونی در شمال، جنوب، مرکز، غرب و شرق هستیم و می توانیم بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم. تفاوت را با ما احساس کنید

چرا تعمیر اسپلیت با نمایندگی تعمیرات کولر گازی بوش؟

 • فعالیت ۲۴ ساعته حتی روزهای تعطیل
 • ضمانت اصل بودن کالا
 • دارا بودن شعبه های مختلف در تهران

مشکلات رایج کولر گازی بوش

 • کمپرسور اسپلیت یکسره کار می کند:  شارژ گاز کولر گازی کاهش یافته است. شما باید ببینید گاز از کجا نشتی می دهد، سپس نشتی را بگیرید و در آخر اسپلیت را شارژ کنید. – کندانسور و فیلترها کثیف شدند و جرم گرفتند. در این شرایط باید این دو قطعه را کامل شست و شو دهید و جرم گیری کنید. – امکان دارد محیط اطراف کندانسور گرم باشد. شما باید همیشه کندانشور کولر گازی را در جای خنکی نصب کنید. – عایق لوله آسیب دیده باشد که باید جهت تعمیر یا تعویض آن ها اقدام کنید. – کویل اپراتور دارای برفک شده و یا اینکه جرم گرفته است. باید آن را برفک زدایی و جرم گیری کنید.
 • کولر گازی مداوم کار می کند اما سرما ندارد:  برد کولر گازی خراب شده و نیاز به تعمیر دارد. – شارژ گاز کولر گازی کم شده است و باید جهت شارژ گاز اقدام شود. – مسیر لوله های مسی اسپلیت مسدود شده است و باید لوله ها را به طور دقیق شست و شو دهید. – کندانسور و یا فیلترهای کولر گازی جرم گرفته اند. باید آن ها را بشویید و برای سرویس آن ها اقدام کنید. – فشار کمپرسور کم شده است. در این حالت باید کمپرسور را تعویض کنید. – خازن کولر گازی سوخته است. در چنین شرایطی باید این قطعه را تعویض کنید.
 • با روشن شدن کولر گازی فیوز آن میپرد:  سیم های برق دارای اتصالی شده اند. شما باید تمامی سیم کشی های کولر گازی را چک کنید و ببینید اتصالی از کجاست و رفع کنید. – خازن ها دچار اتصال کوتاه شده اند. حتما باید تمامی خازن های اسپلیت را چک کنید و در صورتی که نیاز به تعویض دارند آن را تعویض کنید. – موتور پروانه یا فن کولر گازی خراب شده است. برای رفع این مشکل باید فن و پروانه ها را تست کنید و در صورتی که خراب هستند تعویض کنید. – سیم کشی های اسپلیت به درستی انجام نشده است. باید تمامی سیم کشی ها را با دقت و ایمنی بالا چک کنید.
 • آب از کمپرسور اسپلیت سرزیر شده و می چکد: لوله کشی درین به اشتباه انجام شده است. حواستان باشد که شیب درست لوله درین اسپلیت باید بین 2 تا 8 سانتی متر باشد. – سینی درین و صافی آن جرم گرفته و کثیف شده است. در این شرایط باید هم سینی و هم صافی را با فشار آب زیاد بشویید. – اتصالات لوله ها محکم نباشد. باید بررسی کند و اگر شل هستند آن ها را محکم کنید. – مسیر لوله درین بسته شده است که باید کامل مسیر این لوله را باز کرده و با فشار آب زیاد به شست و شوی آن بپردازید.
 • کمپرسور کولر گازی روشن نمی شود: مدار فرمان کولر گازی بد کار می کند. باید آن را بررسی و چک کنید. برای این مورد حتما از تعمیرکار اسپلیت بوش بخواهید آن را چک کند. – شارژ کولر گازی کم شده است که بای آن را شارژ کنید. – کمپرسور اسپلیت نقصی پیدا کرده، باید آن را عیب یابی کرده و مشکلش را حل کنید. – کنتاکت های کنترل ها جرم گرفته اند. باید تمامی آن ها را جرم گیری کنید و در صورتی که نیاز باشد برای تعمیر و یا سرویس کولر گازی با شماره 22225007-021 تماس بگیرید.
 • کولر گازی هنگام کار کردن صدا می دهد: امکان دارد اسپلیت به درستی تراز نشده باشد. باید این مورد را چک کرده و در صورتی که محل آن درست نیست آن را تراز کنید. – احتمال دارد که کمپرسور با کف سینی برخورد داشته باشد که باید محل آن را درست کنید. – ضربه گیر کمپرسور معیوب شده است و باید آن را تعویض کنید. – میزان شارژ اسپلیت کاهش یافته و باید آن را مجددا شارژ کنید. 
 • لوله های اپراتور یخ زده اند:  فن داخلی مشکلی پیدا کرده است که باید برای رفع آن دمای ترموستات را تنظیم کنید. – ترمیستور اسپلیت شاید از جایگاه خود خارج شده باشد. شما باید این قطعه را چک کنید و در صورتی که سالم است در جایگاهش قراردهید. – برد کولر گازی مشکل پیدا کرده است. برای بررسی آن حتما با تعمیرگاه کولر گازی بوش تماس بگیرید. – شارژ اسپلیت کم شده است. باید مجددا شارژ کنید. – اپراتور و فیلترهای دستگاه دارای جرم و کثیفی هستند که باید آن ها را تمیز کنید.
 • بر روی پنل اسپیلیت ارور نمایش داده می شود: در صورتی که بر روی صفحه نمایشگر کولر گازی شما راوری نمایش داده می شود و یا اینکه چراغ های چشمک زن آن فعال شوند، بیانگر وجود مشکل در دستگاه را به شما خبر می دهند. برای حل این مساله باید به سراغ دفترچه راهنمای ارور کولر گازی بوش خود بروید و براساس دستورالعمل های آن مشکل را حل کنید.
 • ریموت کولر گازی از کار افتاده ولی به صورت دستی عمل می کند: باطری ریموت کنترل دستگاه تمام شده است که باید آن را تعویض کنید. – خود ریموت کنترل خراب شده است که باید از طریق نمایندگی تعمیر اسپلیت بوش آن را تعویض کنید. – چشم الکترونیکی پنل کولر گازی خراب شده که باید آن را بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید. – برد الکترونیکی خراب شده است. باید آن را تعمیر و یا تعویض کنید.

مقالات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی

سوالات متدوال درباره تعمیرگاه مجاز کولر گازی بوش

هزینه تعمیر اسپلیت بوش در تهران تقریبا چه مقدار می شود؟

بدون بازدید دستگاه نمی توان هزینه تعمیر را اعلام کرد. شما باید با نمایندگی مربوطه تماس بگیرید تا تعمیرکار به منزل شما بیاید و هزینه تعمیر را به شما بگوید.

آیا با تعمیر اسپیلیت بوش کارت گارانتی می دهید؟

بله هرگونه تعمیر و سرویس در این مجموعه شامل کارت گارانتی می شود. این کارت به مدت 6 ماه اعتبار دارد و در صورتی که دستگاه مجددا خراب شد تعمیر کولر گازی به صورت رایگان انجام می شود.

برای درخواست تعمیرکار اسپلیت بوش باید چه کار کنیم؟

با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید و مشکلات دستگاه تان را اعلام کنید. در کمتر از یک ساعت تعمیرکار کولر گازی بوش به منز ل شمامی آید. ای مجموعه به صورت 24 ساعته و هر روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

شماره های نمایندگی تعمیر کولر گازی بوش

نمایندگی تعمیر کولر گازی در شمال تهران:

لواسانات، نیاوران، ولنجک، الهیه، تجریش، شریعتی، فرمانیه، کامرانیه، چیذر، زعفرانیه، منظریه، ازگل، دربند، دزاشیب، محمودیه، پل رومی، پاسداران، ظفر، میرداماد، جردن، شمیرانات، دروس، پارک وی، شهرک غرب، سعادت آباد، ملاصدرا

نمایندگی تعمیر کولر گازی بوش در غرب تهران:

آیت الله کاشانی، باغ فیض، بلوار فردوس، آریا شهر، جنت آباد، پونک، صادقیه، اکباتان، شهرک آپادانا، شهرزیبا، شهرک آزادی، مرزداران، شهرآرا، پاتریس، جلال آل احمد، سردار جنگل، شهرک راه آهن، میدان المپیک

نمایندگی تعمیر کولر گازی بوش در شمال شرق تهران:

گیشا، فاطمی، آرژانتین، عباس آباد، مطهری، فلسطین، توانیر، یوسف آباد، گاندی، امیرآباد

نمایندگی تعمیر کولر گازی بوش در جنوب تهران:

راه آهن، مولوی، شوش، میدان قزوین، منیریه، حسن آباد، بعثت، افسریه، نازی آباد

نمایندگی تعمیر کولر گازی بوش در شرق تهران:

تهران پارس، پیروزی، رسالت، نارمک، امام حسین، دماوند، نیروهوایی، سید خندان، نظام آباد، مجدیه، سهروردی

نمایندگی تعمیر کولر گازی بوش در مرکز تهران:

ستارخان، توحید، جمهوری، رودکی، مرتضوی، جیحون، آذربایجان، انقلاب، مهرآباد، استاد معین، جمالزاده، کارگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 6 =