نمایندگی تعمیرات بوش

10 خط ویژه تلفن های شبانه روزی

تعمیر ماکروفر بوش

تعمیر مایکروفر بوش با نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوش

تعمیر مایکروفر بوش

برند بوش ، یکی از پر طرفدار ترین و شناخته شده ترین برند ها در سراسر جهان می باشد که در 1886 توسط جوانی با اهداف بلند تاسیس شد. این برند در صنعت های بزرگی هم چون قطعات خودرو ، لوازم خانگی، وسایل برقی و … فعالیت بسیار گسترده ای را ارائه می دهد. لوازم خانگی مارک بوش به دلیل تنوع در محصول و هم چنین قیمت مناسب توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است. به گونه ای که گفته می شود اگر یک بار از محصولات مارک بوش در خانه ی خود استفاده کنید، دیگر سخت می توانید لوازم خانگی دیگر برند ها را مورد استفاده قرار دهید. مهم ترین مشخصه ی این برند قیمت مناسب کالاها در مقایسه با جدید ترین تکنولوژی ها و خدماتی است که به کاربران خود ارائه می دهد.

مایکروفر بوش یکی از پر فروش ترین لوازم خانگی در سراسر دنیاست که کمک بسیار زیادی به استفاده کنندگان آن برای آشپزی ، گرم کردن نان و غذا می کند. اما ممکن است این دستگاه بعد از گذشت مدت زمان مشخصی کیفیت و کارایی قبلی را نداشته باشد. در چنین شرایطی نیاز به تعمیر مایکروفر بوش (ماکروفر بوش) خود دارید.

ما به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش قادریم مایکروویو شما را در هر طرح و مدلی که باشد همه روزه و در هر ساعتی از شبانه روز که تماس بگیرید تعمیر کنیم. تلاش ما همیشه ارائه خدماتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در سریع ترین زمان ممکن است. شما می توانید هرگونه سوالی که در زمینه تعمیرات مایکروفر بوش دارید را با تکنسین ها و متخصصین ما در میان بگذارید و در صورت نیاز تعمیرکار مربوطه به محل شما اعزام شود.

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات مایکروفر بوش

از عمده ترین سوالاتی که ممکن است بعد از بروز مشکل برای شما پیش آید این است که چگونه می توان به کار یک تعمیرکار مایکروفر بوش اعتماد کرد؟ در این مواقع ممکن است گزینه های بسیاری پیش روی شما باشد و در انتخاب آن ناتوان باشید. بهترین ترین تصمیم در این شرایط مراجعه به نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش و مشاوره گرفتن از آن هاست. چر اکه :

• نمایندگی مجاز تعمیرات مایکروفر بوش، با ساختار، قطعات و لوازم اصلی مربوط به برند خود به طور کامل اشنایی داشته و می توان با خیال راحت به تعمیر آن ها اعتماد کرد.

• نمایندگی تعمیر مایکروفر بوش اصولا بهترین و اقتصادی ترین روش را پیش روی مشتریان خود قرار می دهند.

• اگر نیاز به تعویض قطعه باشد، نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش، با کیفیت ترین نوع آن را استفاده می کند.

• همواره نمایندگی تعمیر مایکروفر بوش در دسترس هست و از پشتیبانی قوی و همه روزه بهره می برید.

• می توانید از انواع گارانتی های موجود استفاده کرده و در صورتی که از تعمیر دستگاه خود نتیجه نگرفتید بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای، مجددا آن را بازگشت دهید.

و بسیاری موارد دیگر که تنها تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات مایکروفر بوش می تواند شما را یاری کند. لذا اگر در ماکروفر خود با مشکل مواجه شدید و در انتخاب روش برای تعمیر آن دودل بودید، حتما از تعمیرکاران حرفه ای و حاذق در نمایندگی های ما مشاوره بگیرید.

تعمیر ماکروفر بوش

تعمیر مایکروفر بوش در تهران

اگر نیاز به تعمیر مایکروفر بوش در تهران دارید بهتر است با ما تماس بگیرید. ما به عنوان بهترین نمایندگی در زمینه تعمیرات مایکروفر بوش می توانیم در هر جایی از تهران که باشید تعمیرکاران خود را در کمتر از یک ساعت به منزل شما بفرستیم. نگران نباشید که در شمال، جنوب، شرق، غرب یا مرکز تهران هستید و ممکن است تعمیرکاری حاضر نشود به منزل شما بیاید یا بخواهد بابت مسافت هزینه هنگفتی را از شما بگیرد.

نمایندگی های تعمیر مایکروفر بوش شمال تهران، جنوب تهران، شرق تهران، غرب تهران، مرکز تهران و شمال شرق تهران همیشه آماده ارائه خدمات به شما شهروندان عزیز می باشند. کافی است همین الان با ما تماس بگیرید تا تعمیرکار مایکروفر بوش را سریع و با تجهیزات کامل به منزل شما بفرستیم. چشمگیرتررین مزیت ما این است د ارای شعب گوناگون و متعدد در هر جایی از تهران هستیم. شما فقط بگید کجا تا ما خود را به شما برسانیم.

چرا تعمیر مایکروفر با نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش؟

  • فعالیت ۲۴ ساعته حتی روزهای تعطیل
  • ضمانت اصل بودن کالا
  • دارا بودن شعبه های مختلف در تهران

مشکلات رایج مایکروویو بوش


مشکلات رایج مایکروویو بوش

  • خراب شدن دکمه های پنل مایکروفر بوش: یکی دیگر از مواردی که موجب خراب شدن ماکروفر شما می شود، کار نکردن دکمه های پنل است. در صورتی که پنل ماکروفر شما خراب باشد، یه سری اعداد و خطوط بر روی صفحه نمایش داده می شود و شما می توانید بفهمید که پنل خراب شده است. دلیل اینکه پنل خراب می شود این است که لحیم یا یک خازن از ماکروفر از بین رفته است. دلیل دیگر این است که مداری درون دستگاه قطع شده است که باید برای حل آن از لحیم کاری استفاده کنید.
  • ایجاد جرقه در ماکروفر بوش: در صورتی که قطعه فلزی را در داخل مایکروفر خود قرار دهید ایجاد جرقه می کند. مثلا اگر غذا را با فویل در داخل ماکروفر قرار دهید، حتما جرقه می زند. پس خیلی مراقب باشید که ظرفی که در داخل دستگاه قرار می دهید مناسب باشد و موجب جرقه زدن نشود. در بعضی از ماکروفرها یک طبقه وجود دارد که در صورتی که غیر اساندارد باشد و رنگ و لایه پلاستیکی که در زیر آن قرار دارد از بین رفته باشد، موجب جرقه زدن می شود.
  • روشن نشدن مایکروفر بوش: اینکه مایکروفر بوش شما روشن نمی شود، دلایل مختلفی دارد. اولین دلیل این است که سوئیچ های درب دستگاه شما که شامل میکرو سوئیچ های چفت کننده هستند، مشکل پیدا کرده باشد. این سوئیچ ها وظیفه شان این است که در زمان بسته شدن درب ماکروفر، برق را به نقاط مختلف دستگاه برساند و در زمان باز شدن درب جریان برق را قطع کند. دومین دلیل این است که برای فیوز سرامیکی ماکروفر مشکلی پیش آمده باشد. وظیفه این قطعه این است که در هنگام نوسانات شدید برق یا زمانی که خطر جدی هر یک از قطعات ماکروفر را تهدید کند، از دستگاه محافظت کند. در صورتی که فیوز بپرد، برقی درون دستگاه جریان نمی یابد و در نتیجه کار نمی کند. سومین دلیل این است که قلاب های درب ماکروفر خراب شده باشند. این قلاب ها به سوئیچ های درب وصل می شوند و موجب هدایت برق به کنترل کننده ها می شوند. درصورتی که هر کدام از این قلاب ها شکسته شده باشند یا کشش فنر نداشته باشند، مایکروفر روشن نمی شود.
  • مشکل در چرخیدن صفحه ماکروفر بوش: یکی دیگر از مشکلاتی که امکان دارد برای مایکروفر شما ایجاد شود، نچرخیدن صفحه است. این مساله دلایل مختلفی دارد. اولین دلیلی که موجب آن می شود این است که ظروف سنگینی را بر روی صفحه قرار داده اید. شما باید حواستان باشد که ظروف سنگین درون ماکروفر قرار ندهید. در این حالت به احتمال زیاد اید موتور ماکروفر تعویض شود. دلیل دیگر این است که کویلینگ موتور چرخاننده صفحه شیشه ای ماکروفر آسیب دیده باشد. در اکثر ماکروفر ها یک پایه وجود دارد که به بشقاب وصل است، در صورتی که این پایه خراب شود، صفحه نمیچرخد. علاوه بر این دو مورد، امکان دارد خرده غذاها در زیر صفحه ماکروفر قرار گرفته باشند و مانع از این شود که صفحه بچرخد. در این حالت، باید صفحه و پایه را بیرون بیاورید و با آب گرم و صابون بشویید.
  • گرم نکردن مایکروفر بوش: در صورتی که ماکروفر شما غذا را گرم نکند، سه دلیل مهم دارد. دلیل اول این است که قطعه ای به نام مگنترون دارای نقص شده است. مگنترون وظیفه اش این است که ولتاژ DC برای تولید فرکانس در ماکروفر فراهم کند. اگر این قطعه خراب شود قابل تعمیر نخواهد بود و حتما باید آن را تعویض کنید. مشکل بعدی ممکن است به خاطر فیوز حرارتی دستگاه باشد. فیوز حرارتی وظیفه دارد که از بیش از حد گرم شدن غذا در مایکروفر با قطع برق جلوگیری کند. در صورتی که این فیوز خراب شود، اجازه نمی دهد غذا گرم شود. مورد بعدی دیود ماکروفر است که وظیفه اش چند برابر کردن ولتاژ ورودی به مگنترون است. در صورتی که دیود سوخته باشد، ولتاژ کافی به مگنترون نمی رسد و در نتیجه غذا گرم نمیشود.
  • روشن نشدن چراغ مایکروفر بوش: زمانی که لامپ ماکروفر شما روشن نمی شود باید در ابتدا دستگاه خود را از برق جدا کنید. پنل ماکروفر را با دقت باز کنید. سپس، محفظه ای که در آن لامپ قرار دارد را پیدا کنید و پوشش آن را جدا کنید. لامپ جدیدی را به جای لامپ قدیمی قرار دهید. به احتمال زیاد مشکل حل شود. در صورتی که مشکل حل نشد اطمینان حاصل کنید که خرابی از سیم کشی ها و سوکت نباشد. مورد بعدی که باید بررسی کنید، صفحه کنترل اصلی است. شما باید مطمئن شوید که ولتاژ کافی از طریق صفحه کنترل اصلی به سوکت لامپ وارد می شود. باز هم اگر از این مورد نبود، خود سوکت لامپ را چک کنید که مشکل نداشته باشد.
  • خاموش شدن ناگهانی ماکروفر بوش: کی از مشکلات رایجی که برای مایکروفر شما احتمال دارد اتفاق بیفتد، خاموش شدن ناگهانی آن است. یعنی شما دستگاه خود را روشن می کنید و بعد از 20 یا 30 ثانیه دستگاه خاموش می شود. زمانی که این مشکل پیش بیاید، امکان دارد فن ماکروفر خراب شده باشد. در صورتی که فن خراب شود، مگنترون خنک نمی شود و در نتیجه دستگاه خاموش می شود. اگر با روشن شدن مایکروفر صدای فن به گوش شما نرسد، به احتمال زیاد باید موتور فن ماکروفر را تعمیر کنید. یکی دیگر از موارد، شل بودن درب ماکروفر یا چفت نشدن آن می باشد. حتما از بسته شدن درست درب اطمینان حاصل کنید. بسیاری از ماکروفرها دو تا دور درب آن یک درزگیر پلاستیکی وجود دارد که در صورتی که پوسیده شده باشد درب به درستی بسته نمی شود. اگر این قطعات مشکلی نداشتند، حتما فیوز داخلی، مدارات، دیود، مگنترون و خازن های موجود در دستگاه را چک کنید.

اقدامات ضروری در هنگام استفاده از ماکروفر بوش

برای اینکه مایکروفر بوش شما به زودی خراب نشود باید، نکاتی را برای حفظ و نگهداری آن انجام دهید. با رعایت این موارد دیگر دستگاه شما خراب نمی شود یا در صورت خرابی، هزینه زیادی را متحمل نخواهید شد.

– از مایکروفر خود فقط و فقط برای گرم کردن غذا استفاده کنید و برای مصارف غیر خانگی به کار نبرید.

– از اتصال مایکروفر خود به زمان سنج خارجی و یا دستگاه کنترل از راه دور پرهیز کنید. این کار کاملا اشتباه است و در مواردی حتی منجر به آتش سوزی شده است. گاهی نیز آسیب های غیر قابل جبرانی به مایکروفر شده که نیاز به خرید مایکروفر جدید بوده است.

– به هیچ وجه اجازه ندهید کودک شما دست به ماکروفر بزند، مگر اینکه نحوه استفاده درست و صحیح آن را به او داده باشید.

– در صورتی که ماکروفر در حال گرم کردن غذاست به قطعات داخلی آن دست نزنید زیرا داغ هستند و موجب سوختگی دست شما می شوند.

– زمانی که در حال استفاده از ماکروفر بوش خود هستید حواستان باشد که سیم آن بین درب گیر نکند. این کار موجب می شود عایق سیم از بین برود و در نتیجه موجب برق گرفتگی شود.

– از مایکروفر برای گرم کردن غذاهایی استفاده کنید که امکان انفجار ندارند. در غیر این صورت، با روشن شدن دستگاه، آتش سوزی می شود.

– اصلا در قسمت بالایی مایکروفر وسیله ای را قرار ندهید زیرا موجب آسیب زدن و زود خراب شدن دستگاه می شود.

– اگر در زمان استفاده از مایکروفر دود غذ بلند شد، به هیچ وجه درب دستگاه را باز نکنید. فقط دستگاه را از برق بیرون بکشید.

– اگر می خواهید مایعات را در درون مایکروفر قرار دهید، حواستان باشد که امکان سرازیر شدنشان وجود دارد. پس اجازه ندهید مایعات از طریق سوراخ موتور صفحه چرخشی وارد سیم دستگاه شود.

– حتما به صورت دوره ای و مرتب دستگاه خود را تمیز کنید و اجازه ندهید جرم بگیرد. در مواردی که نوار جاذب درب کثیف بوده، درب دستگاه به طور کامل بسته نشده و به مایکروفر آسیب رسانده است.

– مایکروفر را در جایی که رطوبت وجود دارد، قرار ندهید.

– در صورتی که مایکروفر شما خراب شده، به هیچ وجه خودتان دست به کار نشوید و این کار را به کاردان بسپارید.

– برای خارج کردن ظروف از داخل مایکروفر حتما از دستکش لستفاده کنید.

– بعد از گرم شدن غذا توسط مایکروفر، غذاها را داخل ظروف پلاستیکی و یا کاغذی قرار ندهید.

– از گرم کردن غذاهایی که دارای رطوبت هستند در داخل مایکروفر اجتناب کنید زیرا احتمال آتش سوزی وجود دارد.

مقالات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی

سوالات متداول درباره خدمات تعمیرگاه مایکروفر بوش

تعمیرکار برای تعمیر تخصصی مایکروفر بوش چه هزینه ای می گیرد؟

بدون دیدن دستگاه نمی توان هزینه تعمیر را گفت. تعمیرکار مایکروفر بوش باید به محل سکونت شما بیاید و پس از تشخیص نقص، هزینه تعمیر دستگاه را به شما بگوید. در صورتی که شما با هزینه موافقبودید تعمیر انجام می شود. شعار ما تعمیرات با کمترین هزینه ممن و بیش ترین کیفیت می باشد.

بعد از تعمیرات ماکروفر بوش آیا کارت ضمانت به مشتری تحویل می دهید؟

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش در تهران هم به شما کارت گارانتی به مدت 6 ماه و هم فاکتور می دهد تا جزء به جزء هزینه تعمیر دستگاه را متوجه شوید.

چقدر زمان می برد تا تعمیرکار حرفه ای ماکروفر بوش به منزل مشتری بیاید؟

پس از تماس با تعمیرگاه مجاز ماکروفر بوش، در هر کجای تهران که باشید در کمتر از یک ساعت تعمیرکار مجرب به منزل شما می آید و دستگاه را تعمیر می کند.

مزیت تعمیرات مایکروفر بوش در این نمایندگی چیست؟

این نمایندگی حدود 20 سال است که در این زمینه فعالیت می کند و تنها تعمیرکاران مجرب را در مجوعه خود استخدام کرده است. ما به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز هستیم و حتی روزهای تعطیل نیز باز هستیم. هدف ما تعمیر دستگاه شما با کمترین هزینه، بیش ترین کیفیت و کمترین زمان ممکن با قطعات اورجینال است.

شماره های نمایندگی تعمیر مایکروفر بوش

نمایندگی تعمیر مایکروفر بوش در شمال تهران:

لواسانات، نیاوران، ولنجک، الهیه، تجریش، شریعتی، فرمانیه، کامرانیه، چیذر، زعفرانیه، منظریه، ازگل، دربند، دزاشیب، محمودیه، پل رومی، پاسداران، ظفر، میرداماد، جردن، شمیرانات، دروس، پارک وی، شهرک غرب، سعادت آباد، ملاصدرا

نمایندگی تعمیر مایکروفر بوش در غرب تهران:

آیت الله کاشانی، باغ فیض، بلوار فردوس، آریا شهر، جنت آباد، پونک، صادقیه، اکباتان، شهرک آپادانا، شهرزیبا، شهرک آزادی، مرزداران، شهرآرا، پاتریس، جلال آل احمد، سردار جنگل، شهرک راه آهن، میدان المپیک

نمایندگی تعمیر مایکروفر بوش در شمال شرق تهران:

گیشا، فاطمی، آرژانتین، عباس آباد، مطهری، فلسطین، توانیر، یوسف آباد، گاندی، امیرآباد

نمایندگی تعمیر مایکروفر بوش در جنوب تهران:

راه آهن، مولوی، شوش، میدان قزوین، منیریه، حسن آباد، بعثت، افسریه، نازی آباد

نمایندگی تعمیر مایکروفر بوش در شرق تهران:

تهران پارس، پیروزی، رسالت، نارمک، امام حسین، دماوند، نیروهوایی، سید خندان، نظام آباد، مجدیه، سهروردی

نمایندگی تعمیر مایکروفر بوش در مرکز تهران:

ستارخان، توحید، جمهوری، رودکی، مرتضوی، جیحون، آذربایجان، انقلاب، مهرآباد، استاد معین، جمالزاده، کارگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − سیزده =