باز نشدن درب ماشین لباسشویی

باز نشدن درب ماشین لباسشویی

می 11, 2021
یخچال چند ساعت باید کار کند

یخچال چند ساعت باید کار کند؟

می 24, 2021

تکنولوژی QuadWash و قابلیت Crystal care در ماشین ظرفشویی

تکنولوژی QuadWash و Crystal care در ماشین ظرفشویی

تکنولوژی QuadWash و Crystal care در ماشین ظرفشویی

صرفه جویی در مصرف آب و سرعت بخشیدن در کار های روزانه در بین همه ی مردم محبوب شده است. گاهی اوقات پس از خرید ماشین ظرفشویی به دفترچه راهنمای آن دقت نمی کنیم و به همین دلیل اطلاعات کافی درباره ی ویژگی های آن نداریم و موقع استفاده از دستگاه از یک برنامه ی نامناسب استفاده می کنیم.

بوش یکی از برند های معروف متعلق به کشور آلمان است که همواره سعی دارد تحول بزرگی در سیستم شست و شوی ظرف ها توسط ماشین ظرفشویی به وجود آورد. این کمپانی توانست در سال 2017 دو تکنولوژی بسیار مفید را به جامعه جهانی معرفی کند. ماشین ظرفشویی های جدید بوش دارای آپشن های Quadwash و Crystal care هستند که کمتر کسی درباره ی آنها می داند زیرا همانطور که بیان کردیم اکثر افراد پس از خریداری دستگاه به دفترچه راهنمای آن توجه زیادی نمی کنند. از همین رو قصد داریم در ادامه ی این مقاله بیشتر درباره ی تکنولوژی Quadwash و قابلیت  Crystal care در ماشین ظرفشویی توضیح دهیم. در نتیجه تا انتها همراه نمایندگی مرکزی تعمیرات ظرفشویی بوش باشید، این گونه می توانید اطلاعات بیشتری درباره ی این دو ویژگی بدست آورید.

تکنولوژی Quadwash در ماشین ظرفشویی چیست؟

در بیشتر ماشین ظرفشویی ها دو بازوی اسپری کننده ی آب وجود دارد اما در ماشین ظرفشویی های بوش که دارای تکنولوژی کوآدواش هستند 4 بازوی اسپری کننده وجود دارد. این چهار بازو به صورت ساعت گرد و پاد ساعت گرد (خلاف جهت عقربه های ساعت) می چرخند که این گونه روند شست و شوی ظرف ها بسیار دقیق تر خواهد بود زیرا آب از هر طرف به ظرف ها پاشیده می شود و در نهایت آنها به طور کامل تمیز خواهند شد.

مقالات مرتبط:  دلایل خرابی و نحوه تعمیر یخساز بوش

علاوه بر شست و شوی تمیز تر، وجود این 4 بازو زمان شست و شو را کاهش می دهد، زیرا هر بازوی کوآدواش چند حرکته است و جدا از اینکه هم زمان با هم می چرخند به جلو و عقب نیز حرکت می کنند. همچنین هر 4 بازو دارای آب پاش هایی است که فشار قوی دارند در نهایت ظرف ها در مدت کوتاه تری تمیز خواهند شد. شما با استفاده از شست و شوی چهارگانه یا همان Quadwash می توانید مدت زمان چرخش توربو را برای 5 دقیقه کاهش دهید و تنها در کمتر از یک ساعت تمامی ظرف هایتان را بشویید. پس اگر قصد دارید قاشق و چنگال، لیوان، قابلمه، بشقاب و یا هر نوع ظرف دیگر خود را سریع و با دقت تمیز کنید از این تکنولوژی استفاده نمایید.

قابلیت Crystal care در ماشین ظرفشویی چیست؟

قابلیت Crystal care در ماشین ظرفشویی

Crystal care یک نوع شست و شوی ملایم است که افراد برای اینکه بر روی ظرف های پیرکس، بلور و کریستال خود خط و خش ایجاد نشود، از آن استفاده می کنند. این برنامه جزء برنامه های بخارشو می باشد زیرا در روند شست و شو اصلی، بخار اسپری می شود. Crystal care شامل یک دور پیش شست و شو و یک دور شست و شوی اصلی همراه با بخار، 2 دور آبکشی و خشک کن است که در آخر تمامی این مراحل خنک سازی فعال خواهد شد. در نتیجه اگر می خواهید ظروف حساس خود را تمیز کنید بهتر است از این برنامه استفاده نمایید.

همانطور که بیان کردیم امروز در این مقاله برایتان درباره ی تکنولوژی Quadwash و قابلیت Crystal care در ماشین ظرفشویی توضیح دادیم. این دو آپشن مزایای بسیار زیادی برای شما خواهند داشت که قطعا با خواندن مطلب ها به این موضوع پی بردید. اکنون که اطلاعات کافی درباره ی آنها دارید می توانید به راحتی آن دو را فعال کنید و از آنها استفاده نمایید.

مقالات مرتبط:  مهمترین دلایل گرم شدن یخچال بوش و راهکارهای رفع آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرات لوازم خانگی بوش